Bize yazın.

  SSS.

  Sıkça sorulan sorular. Bulunmayan soru ve yanıtlar için iletişim formumuz ile bize ulaşabilirsiniz.

  Bireysel ve iş yaşamınızda kullandığınız nesnelerin interneti üzerine dijitalleştirme çalışmaları yapıyoruz.

  Ürün ve hizmet üretim ve satın alma taleplerinize önce gereksinimlerinizi tespit ve projelendirme sonra optimum fayda ve maliyet avantajları ile uygulanmasını sağlarız.

  Geliştirdiğimiz çözümlerin gereken test ve deneme ve geliştirmelerini profesyonelce programlayıp devreye almaktayız. Yasal ve etik sorumluluklarımızı karşılıklı sözleşme ve antlaşmalarla güvence altına almaktayız.

  Sunduğumuz çözümlerin iletişim, veri işleme, saklama ve kullanımları şifrelenmiş transferlerle ve yüksek güvenlikli ve yedeklenerek kendi sunucularımızda barınmaktadır.

  İhtiyacınız doğrultusunda faydalanacağınız lokal, offline hizmet ve ürünlerimiz için tek seferlik ödeme ve istek durumunda sözleşmeli bakım maliyetleri tarafınıza yansıtılmaktadır. Online ve kullanımı devamlılık arz eden yazılım ve bağlı donanımları için periyodik lisans ücretlendirmesi yapmaktayız.

  Günümüzde otomasyon, yaşamın her anında ticari ya da bireysel olarak fark etmeksizin, gereksinimlere otomatik olarak çözümler sunan uygulama, donanım ve bunların oluşturduğu sistemlerdir.

  İhtiyaca göre dizayn edilebilecek özgün sistemlerin yanında, lokal ya da uzaktan gözlenen, kontrol edilen bireysel kullanım amaçlı nesnelerin yanı sıra endüstriyel işleyişi kolaylaştıran, dsl, wi-fi, RF, uydu sinyali, kablo kontrollü, pano uygulamaları gibi aracılarla çözümlendirdiğimiz sistemlerdir.

  Ürettiğimiz, tedarikçisi olduğumuz ya da bakım ve onarımında katkı sağlayacağımız uygulamalar için, süreleri, şartları ve güvencelerini karşılıklı olarak belirleyeceğimiz servis ve sözleşmeli hizmetlerimiz bulunmaktadır.

  Anlaşma ve sözleşmelerimize göre tespit, fiyatlandırma ve sonrasında yerinde ya da şirket servis merkezimizde, ürün ve sistemlerinize gereken desteği profesyonelce sunuyoruz.

  Tüm hizmetlerimizde ana hedefimiz, sunduğumuz ve talep edilen çözümlerde, işleyişi olabildiğince otomatikleştirip, zamanı artırmaktır.

  Merak ettikleriniz?

  temasa geçin.

  • 1. İhsaniye Cd., 38
   Bağlarbaşı, Osmangazi, Bursa.

  • 0224 251 4422

  • bilgi@netmatik.com