FİRMAMIZ.

Bilgisayar donanım, yazılım, iletişim, SCADA sistemi kurulumu ve bakımı, network(ağ) sistemleri, akıllı kartlar, özel tasarım devreler, kurum ve şirketlere yönelik hazırlanmış uygulama ve otomasyonlar, çevre birimleri, endüstriyel baskı üniteleri ve sarf malzemeleri, güvenlik, araç tanıma, alarm, kablosuz ve uzaktan kontrollü bariyer, turnike, personel geçiş ve takip sistemleri, online olarak izlenen ve kontrol edilen sistemlerin üretimi, teknik desteği ve periyodik bakım hizmetleri vermektedir.

Bireysel yaşam ve kurumsal iş dünyasında gereksinim duyulan doğrudan ve dolaylı hizmetler, giderek artan oranla bilişim altyapısı üzerine inşa edilmekte, kişilerin ve kurumların birbirleriyle olan koordinasyonu, iş-ürün takibi ve güvenlik ihtiyaçları, elektronik ortamla beraber daha hızlı ve pratik olmaktadır. Bu kolaylığı sağlayan elektronik altyapılar için de ürün-sistem devamlılığı, stabil çalışmaları ve veri güvenliği önem arz etmektedir.

TEKNOLOJİ, YAŞAMSALDIR.

Hayati olan bu devamlılık için verilecek hizmetlerin titizlikle yürütülmesi de en az bu sistemlere duyulan ihtiyaçlar kadar önemlidir.

DESTEK

Zamanında ve doğru teşhis.

Sizin için buradayız!

Destek çözümlerimizden faydalanmak için bize ulaşın.

İletişim

SERVİS

Uzmanlar tarafından uygulanmayan işlemler daha yüksek maliyetler doğurur!

İşinizi önemseyin!

Sürdürülebilir altyapı için, işi uzmanına bırakın.

Ulaşın

GÜVENLİK

İşinize odaklanmanız için sistemlerinizi güvende tutun!

Güvenin rahatlığı!

Sistemlerinizin güvenliğini ve devamlılığını sağlayarak zamanınızı size ayırıyoruz.

Yazın

PROFESYONEL YAKLAŞIM.

Vereceğimiz hizmetlerin aciliyetleri ve çözüm odaklı olmaları gerektiğinin farkındayız. Hizmet noktasında, merkezimizde ve uzaktan teknik destekle teknik sorunların çözümünü ve ihtiyaç duyulan bilgi desteğini, profesyonel ekiplerimizle sunmayı amaçlıyoruz.

0%
Çözüm
0%
Destek
0%
Doğru Teşhis

GRUP FİRMALARIMIZ.

Elektronik otomasyonun yanı sıra e-ticaret, özelleştirilmiş kişisel ve gaming ürünler, network altyapı hizmetleri, web barındırma ve tasarımı, güvenlik sistemleri, e-spor faaliyetleri ve bilişim hukuk danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.

netmatik Elektromarket
netmatik ElektromarketElektronik otomasyon satış platformu
PcMatik
PcMatikPC ve gaming satış platformu
x3xx3

RASYONELLİK

BAKIŞ AÇIMIZ.

İLETİŞİME GEÇ