OTOMATİK SİSTEMLER.

İhtiyaca göre dizayn edilebilecek özgün sistemlerin yanında, lokal ya da uzaktan gözlenen, kontrol edilen bireysel kullanım amaçlı nesnelerin yanı sıra endüstriyel işleyişi kolaylaştıran, dsl, wi-fi, RF, uydu sinyali, kablo kontrollü, pano uygulamaları gibi aracılarla çözümlendirdiğimiz sistemlerdir.

SATIŞ & BAKIM.

Ürettiğimiz, tedarikçisi olduğumuz ya da bakım ve onarımında katkı sağlayacağımız uygulamalar için, süreleri, şartları ve güvencelerini karşılıklı olarak belirleyeceğimiz servis ve sözleşmeli hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İhtiyacınız doğrultusunda faydalanacağınız lokal, offline hizmet ve ürünlerimiz için tek seferlik ödeme ve istek durumunda sözleşmeli bakım maliyetleri tarafınıza yansıtılmaktadır. Online ve kullanımı devamlılık arz eden yazılım ve bağlı donanımları için periyodik lisans ücretlendirmesi yapmaktayız.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

BİLİŞİM GÜVENLİĞİ.

Sunduğumuz çözümlerin iletişim, veri işleme, saklama ve kullanımları şifrelenmiş transferlerle ve yüksek güvenlikli ve yedeklenerek kendi sunucularımızda barınmaktadır.

DEVAMLI DESTEK.

Bireysel yaşam ve kurumsal iş dünyasında gereksinim duyulan doğrudan ve dolaylı hizmetler, giderek artan oranla bilişim altyapısı üzerine inşa edilmekte, kişilerin ve kurumların birbirleriyle olan koordinasyonu, iş-ürün takibi ve güvenlik ihtiyaçları, elektronik ortamla beraber daha hızlı ve pratik olmaktadır. Bu kolaylığı sağlayan elektronik altyapılar için de ürün-sistem devamlılığı, stabil çalışmaları ve veri güvenliği önem arz etmektedir.

SUNUCULARIMIZ UPTIME

BULUT KAPASİTEMİZ

ERİŞİLEBİLİRLİK

YÜKSEK TEKNOLOJİ

DNA’MIZDA.

KONTAK KURUN